COLLECTIONS

Create and select collections linklist in navigation and select created linklist in the Customize Theme > Sidebar Collections Tab

SHOPPING BY:

Availability

Price

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        ETEREA SKINCARE (81)

        Supreme - Serum Acid Hialuronik

        Lek 6,000

        Precious - Serum me gjethe floriri

        Lek 12,000

        LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën

        Lek 2,000

        Supreme Gold Face

        Lek 5,000

        Kremi për konturet e syve nga linja "Precious" ETEREA

        Lek 10,000

        Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

        Lek 7,000

        Maskë për fytyrën me gjethe floriri 24 Karat

        Lek 15,000

        Shampo për zbokth

        Lek 2,000

        Shampo për flokë të dëmtuar

        Lek 2,000
        BACK TO TOP