Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Balsam për Flokët

Balsam për Flokët

Regular price Lek 2,000 ALL
Regular price Lek 0 ALL Sale price Lek 2,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.


  • Trajtim intensiv kundër flokëve të dëmtuar,
  • I jep flokëve fortësi dhe butësi,
  • Ka veti rigjeneruese, qetësuese dhe pastruese,
  • Ka përbërës aktivë si mjalti biologjik, proteinat e grurit, acidi hialuronik, vajërat biologjikë të arrës së kokosit dhe arganit,
  • Efektet pozitive shihen shumë shpejt.


View full details