Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Supreme Gold Face

Supreme Gold Face

Regular price Lek 5,000 ALL
Regular price Lek 5,000 ALL Sale price Lek 5,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Serum kundër shenjave të akneve dhe anti-rrudhë

  • Trajtimi specifik i paçmueshëm me 10 vajëra organikë 
  • Antioksidues dhe veprim i fuqishëkundër akneve
  • Efekt rigjenerues
  • Hidraton dhe ushqen lëkurën në brendësi
  • Veprim i fuqishëm kundër rrudhave
  • Rrit prodhimin e kolagjenit falë Sepilift, molekulë e fuqishme kundër rrudhave

Përdorimi:

Masazhojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.E preferueshme të përdoret natën derisa të përthithet plotësisht.

Për efekt intensiv kundër rrudhave e rekomandojmë të përdoret bashkë me serumin  suprem te acidit hialuronik.

Për efekt intensiv kundër njollave e rekomandojmë të përdoret  bashkë me  serumin Anti Stane kundër njollave në lëkurë.

 

 

View full details