LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën
LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën

  LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën

  Lek 2,000
   DESCRIPTION

   LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën 

   Shkumë pastruese e lehtë për fytyrën me veprim antibakterial dhe detoksifikues, pastron butësisht çdo papastërti me veprim zbutës. Ginger, Liquorice dhe Red Vine, kanë efekt anti-inflamator dhe antioksidant, rigjenerojnë qelizat, qetësojnë irritimet dhe ulin prodhimin e sebumit. Ekstraktet e Incense dhe Propolis kanë funksion intensiv antiseptik dhe pastrim të thellë, që pastron dhe zbut sa herë që përdoret, duke dhënë ndjesi pastërtie.

   Përdorimi:

   Masazhojeni butësisht një sasi të vogël të produktit në fytyrë të hidratuar me lëvizje rrethore dhe më pas shpelajeni me ujë të ngrohtë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP