Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

Regular price Lek 7,000 ALL
Regular price Sale price Lek 7,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

Ekstrakti i përqëndruar nga kërmilli vepron në epidermë duke ruajtur elasticitetin natyral. Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

Përmirëson pamjen e përgjithshme të lëkurës, sepse është i pasur me kolagjen, elastinë, acid glikolik,vitaminë A dhe E për të rigjeneruar lëkurën, lehtëson oksigjenimin e indeve dhe qarkullimin e gjakut,ushqen lëkurën dhe parandalon rrudhat.

Një eliksir i vërtetë i rinisë, esencial për të vonuar plakjen e lëkurës dhe për ta mbajtur më të tonifikuar, kompakte, të shkëlqyeshme dhe më uniforme.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

View full details