Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Kremi për konturet e syve nga linja "Precious" ETEREA

Kremi për konturet e syve nga linja "Precious" ETEREA

Regular price Lek 10,000 ALL
Regular price Lek 10,000 ALL Sale price Lek 10,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • Trajtim luksoz i pjesës së poshtme të syve⠀
  • I përbërë nga grimca floriri të pastër dhe Acid Hialuronik
  • Nxit prodhimin e kolagjenit
  • Rigjeneron epidermën

Ka efekt:⠀

  • anti-rrudhë  shumë të fuqishëm
  • tonifikues⠀
  • përmirësues progresiv i lëkurës

Mënyra e përdorimit:

aplikoni kremin duke u përqëndruar  në zonat afër syrit dhe masazhojini derisa të përthithet plotësisht.

Formati: 15ml

View full details