Krem anti-age për lëkurë normale dhe mikse

  Krem anti-age për lëkurë normale dhe mikse

  Lek 4,000
   DESCRIPTION

   • Pastron, rifreskon lëkurën dhe lufton rrudhat e mimikës
   • Kthen  kompaktivitetin dhe elasticitetin pa shkaktuar yndyrosje të lëkurës
   • Acidi Hialuronik dhe agjentë të tjerë tonifikojnë dhe rigjenerojnë lëkurën
   • Me ekstrakte organike si kivi, mjedra,boronica dhe vajëra organikë

    

   Lëkura do duket më e tonifikuar dhe uniforme, që pas aplikimit të parë

   Përdorimi:

   Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP