Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Supreme Anti Stane - Serum kundër njollave në lëkurë

Supreme Anti Stane - Serum kundër njollave në lëkurë

Regular price Lek 4,500 ALL
Regular price Lek 4,500 ALL Sale price Lek 4,500 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Aleat i pazëvendësueshëm!

  • Ideal për të luftuar dhe minimizuar njollat
  • I jep pamje homogjene lëkurës
  • Prodhimi i qelizave të kolagjenit prezente në këtë formulë karakterizohet për fuqinë e lartë lumineshente që i jep indeve të lëkurës
  • Ka veprim intensiv  zbardhues, qetësues dhe balancues

Përbëhet nga një trajtim specifik ndriçues, ideal për minimizimin e njollave ekzistuese dhe parandalimin e formimit të tyre.Ai jep një pamje më homogjene dhe rrezatuese fytyrës dhe ka një veprim të shkëlqyeshëm depigmentues.

 

Përdorimi:

Aplikojeni në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte përpara trajtimeve të përditshme. Për efekt intensiv rekomandojmë të përdoret bashkë me Supreme Gold Face.

View full details