Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Shampo për zbokth

Shampo për zbokth

Regular price Lek 2,000 ALL
Regular price Sale price Lek 2,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • Trajtim intensiv për të pastruar flokët e yndyrshëm
  • Kundërvepron  në mënyrë aktive ndaj zbokthit
  • Rregullon aktivitetin e gjendrave dhjamore të shtresës sipërfaqësore të lëkurës
  • Hidraton deri në thellësi
  • Kundërvepron ndaj irritimeve dhe kruajtjeve
  • Për flokë të shëndetshëm dhe të shndritshëm

 Përdorimi:

Përhapni sasinë e duhur të produktit në flokë të lagur dhe masazhojeni për disa minuta. Shpëlajeni më pas. Është e preferueshme të aplikohet mbas balsamit për flokë të dëmtuar ose mbas maskës së flokëve të dëmtuar.

View full details