Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Shampo për flokë të dëmtuar

Shampo për flokë të dëmtuar

Regular price Lek 2,000 ALL
Regular price Lek 1,500 ALL Sale price Lek 2,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • Shampo ushqyese dhe rigjeneruese
  • E përshtatshme për flokë të dëmtuar
  • Hidraton dhe riparon  flokët që nga rrënjët deri te majat
  • I jep ushqim dhe gradualisht strukturë të fortë
  • E pasur me ekstrakte biologjike të kivit dhe mjedrës
  • Me veprim  forcues dhe antioksidues
  • Mjalti biologjik dhe Aloe Vera ushqejnë deri në thellësi fibrat kapilare 

Sjell hidratim të flokëve, që pasqyrojnë shëndet dhe vitalitet

 

View full details