Precious - Serum me gjethe floriri
Precious - Serum me gjethe floriri

  Precious - Serum me gjethe floriri

  Lek 12,000
   DESCRIPTION

   Precious - Serum me gjethe floriri

   Serumi All You Need vjen si një kombinim i kërkimeve shkencore në natyrë dhe në kozmetikë.

   Është një trajtim luksoz me efekt të  trefishtë:

   • iluminues
   • qetësues
   • antirrudhë

   Formula e jashtëzakonshme përdor vetitë e dobishme të floririt 24K dhe peptidet ekskluzive për të ushqyer dhe rigjeneruar lëkurën, duke vepruar me vajëra organikë, që çojnë në kombinimin perfekt të hidratimit dhe shkëlqimit.

   Parandalon dhe minimizon skuqjen.

   Me përbërës kryesorë:

   Ekstraktet vajore të Calendula dhe Fikut Indian të cilat sjellin një efekt qetësues, mbrojtës dhe antioksidant.

   Ekstraktet bilogjike e bëjnë lëkurën të rrezatojë, duke i dhënë një pamje më të shëndetshme dhe dinamike. Një teksturë luksoze, e cila shkrihet me lëkurën, duke e nivelizuar atë dhe duke i dhënë shumë shkëlqim.

   Gjithashtu i pasur me acid hialuronik  dhe ekstrakte të rukolës,ky serum lufton fuqishëm rrudhat.

    Përdorimi:

   Tundeni përpara përdorimit për të aktivizuar dy fazat dhe më pas aplikojeni në fytyrë të pastruar me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Rekomandohet si bazë për makeup-in. Mund të aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje vetëm, ose me trajtime të tjera për rezultat më optimal.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP