COLLECTIONS

Create and select collections linklist in navigation and select created linklist in the Customize Theme > Sidebar Collections Tab

SHOPPING BY:

Availability

Price

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        ETEREA FYTYRA (49)

        Supreme - Serum Acid Hialuronik

        Lek 6,000

        Precious - Serum me gjethe floriri

        Lek 12,000

        LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën

        Lek 2,000

        Supreme Gold Face

        Lek 5,000

        Kremi për konturet e syve nga linja "Precious" ETEREA

        Lek 10,000

        Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

        Lek 7,000

        Maskë për fytyrën me gjethe floriri 24 Karat

        Lek 15,000

        Supreme Anti Stane - Serum kundër njollave në lëkurë

        Lek 4,500

        Krem anti-age për lëkurë të thatë

        Lek 4,000
        BACK TO TOP