Supreme - Krem për konturet e syve

  Supreme - Krem për konturet e syve

  Lek 3,800
   DESCRIPTION

   Garanton mbrojtje, hidratim dhe veprim të fortë kundër rrudhave vetëm me një aplikim

   • Lëkura do të duket më e rigjeneruar në një kohë të shkurtër
   • Garanton efekt tërheqës të menjëhershëm
   • Veprim të fuqishëm kundër rrudhave

   Përdorimi:

   Aplikojeni në zonën rreth syve duke e masazhuar me lëvizje rrethore, derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP