Pastrues xhel për lëkurë delikate

  Pastrues xhel për lëkurë delikate

  Lek 2,600
   DESCRIPTION

   Pastrues xhel për  lëkurë delikate

   Për fytyrë më radiante dhe për pastrim të plotë dhe të lehtë Gentle Facial Cleanser, do t’ju bëhet miku juaj më i mirë.

   I formuluar me mente, ingredientë bimorë, performon në mënyrë të butë, duke e pastruar thellësisht dhe jep aparencën e lëkurës së lëmuar dhe të butë si mëndafsh.

   Ekstraktet organike të Tërshëres dhe Kamomilit, veprojnë kundër skuqjes së lëkurës dhe e zbusin, duke e bërë këtë produkt efikas edhe për lëkurat sensitive.

   Sherebela organike dhe  lule Shpatorja i japin veti freskuese, pastruese duke e lënë lëkurën të ndriçuar dhe të ushqyer për një kohë të gjatë.

   Përdorimi:

   Aplikojeni në fytyrë dhe qafë paraprakisht të hidratuar, masazhojeni butësisht, duke evituar zonën e syve dhe më pas shpëlajeni.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP