Pastrues fytyre skrab

  Pastrues fytyre skrab

  Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Pastrues fytyre skrab

   Gentle Facial Cleanser, nëpërmjet sinergjisë së disa substancave aktive prezente në formulë,pastron butësisht  në thellësi lëkurën,duke çliruar poret nga papastërtitë dhe kundërvepron me imperfeksionet e lëkurës. Veprimi i pastrimit të thellë realizohet falë grimcave te bajames dhe lajthisë, të cilat pastrojnë në thellësi, duke eliminuar pikat e zeza, aktivizojnë qarkullimin e gjakut dhe përmirësojnë përthithjen e produkteve pasardhëse, duke stimuluar rigjenerimin e lëkurës për të patur një lëkurë të mëndafshtë. I pajisur me ingredientë aktivë, që zbusin e hidratojnë lëkurën dhe stimulojnë ringjalljen e qelizave.

    

    

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP