COLLECTIONS

Create and select collections linklist in navigation and select created linklist in the Customize Theme > Sidebar Collections Tab

SHOPPING BY:

Availability

Price

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        PHITOFILOS TRUP (11)

        Xhel dush me piper dhe limon

        Lek 1,400

        Triphala-kundër rënies së flokëve

        Lek 1,100

        Skrab Trupi me Gështenjë dhe Jojoba

        Lek 800

        Skrab Trupi me Gështenjë dhe Jojoba

        Lek 1,600

        Shampo Trupi me Vaj Kajsie Ekstra te Virgjër

        Lek 1,300

        Shampo Trupi Relaksuese me bambu dhe çaj jeshil

        Lek 1,400

        Shampo për Lëkurë Delikate Mirto&Tiglio

        Lek 1,400

        Qumësht për Trupin, me Tërshërë dhe Kastravec

        Lek 1,200

        Krem Trupi Tonifikues me Drosera

        Lek 2,000
        BACK TO TOP