Shampo Trupi Relaksuese me bambu dhe çaj jeshil

  Shampo Trupi Relaksuese me bambu dhe çaj jeshil

  Lek 1,400
   DESCRIPTION

   Dush ideal për pastrim me një prekje të butë dhe delikate. Ekstraktet ujore të Bambus dhe Çajit të jeshil japin një dush relaksues. Falë  përbërësve organikë aloe, melisa, pasiflora dhe lime, lëkura do të hidratohet dhe ushqehet. Gjithashtu i përshtatshëm si pastrues fytyre dhe duarsh. Aromë pa alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë të lagur, bëni masazh dhe shpëlajeni. Tundeni  para se ta përdorni.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP