Xhel dush me piper dhe limon

  Xhel dush me piper dhe limon

  Lek 1,400
   DESCRIPTION

   Xhel dushi ideal për larje të shpeshtë, i përbërë nga ingredientë që rrjedhin ekskluzivisht nga acidet yndyrore të vajit të kokosit. Ekstraktet organike të Piperit dhe Limonit kryejnë një veprim pastrues dhe tonifikues. Falë pranisë së përbërësve të bimëve nga bujqësia organike lëkura do të mbetet rrezatuese dhe e rigjeneruar. Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë të lagur, bëni masazh dhe shpëlajeni.

   ** nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP