Larës Trupi Ushqyes me Tërshërë dhe Baobab

  Larës Trupi Ushqyes me Tërshërë dhe Baobab

  Lek 1,400
   DESCRIPTION

   Larës trupi ideal për lëkurë normale dhe të thatë, pastron butësisht duke siguruar hidratim dhe butësi. E pasur me përbërës bimorë nga bujqësia organike (Tërshëra, Damask Rose, Ananasi, Kastraveci dhe vaj Baobab) i jep lëkurës një ndjenjë ushqimi dhe tonifikimi. Nuk përmban alergjen.

    SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë të lagur, bëni masazh dhe shpëlajeni.

   * nga bujqësia organike

   ** aromë pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP