Qumësht për Trupin, me Tërshërë dhe Kastravec

  Qumësht për Trupin, me Tërshërë dhe Kastravec

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Qumështi i trupit ideal për lëkurë normale dhe të kombinuar. Ekstraktet ujore të Tërshërës dhe Kastravecit e lënë lëkurën të hidratuar dhe të tonifikuar. Falë pranisë së përbërësve të bimëve nga bujqësia organike (Shelg i Bardhë dhe vaj luledielli) lëkura do të jetë e butë dhe e freskët. Ka një strukturë të lëngshme dhe përthithet shpejt pa yndyrosje. Aromë pa alergjen.

    SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

   ** nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP