Skrab Trupi me Gështenjë dhe Jojoba

  Skrab Trupi me Gështenjë dhe Jojoba

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Skrub Trupi është produkti ideal për të eleminuar qelizat e vdekura dhe për të rigjeneruar shtresën sipërfaqësore të lëkurës. Veprimi eksfoliant i mikrokranulave të bërthamës së kajsisë, në sinergji me vaj organik Jojoba dhe gështenjë bio-lëngshme, nxit elasticitetin dhe shkëlqimin e lëkurës. Prania e ekstrakteve organike të Ananasit, Oriz, Linen, Aloe, Mallow dhe Altea, jep zbutje dhe hidratim. Aromë pa alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e kërkuar në lëkurën e lagur para xhelit të dushit, masazhojeni me kujdes dhe shpëlajeni. Rekomandohet të përdoret një herë në javë.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP