Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Skrab Trupi me Gështenjë dhe Jojoba

Skrab Trupi me Gështenjë dhe Jojoba

Regular price Lek 1,600 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Skrub Trupi është produkti ideal për të eleminuar qelizat e vdekura dhe për të rigjeneruar shtresën sipërfaqësore të lëkurës. Veprimi eksfoliant i mikrokranulave të bërthamës së kajsisë, në sinergji me vaj organik Jojoba dhe gështenjë , nxit elasticitetin dhe shkëlqimin e lëkurës. Prania e ekstrakteve organike të Ananasit, Orizit, Linen, Aloe, Mallow dhe Altea, jep zbutje dhe hidratim. Aromë pa alergjen.

SI PËRDORET:

Vendosni sasinë e kërkuar në lëkurën e lagur para xhelit të dushit, masazhojeni me kujdes dhe shpëlajeni. Rekomandohet të përdoret një herë në javë.

* nga bujqësia organike

** pa alergjen

View full details