Yummy-Yummy Chupi-Chupi

  Yummy-Yummy Chupi-Chupi

  Lek 399 Lek 600
   DESCRIPTION

   Papaja është padyshim një ndihmues shumë i rëndësishëm në krijimin e një lëkure të shëndetshme dhe plot shkëlqim!

   Papaja ka një strukturë që freskon lëkurën, heq qelizat e vdekura, minimizon aknet, qetëson djegiet dhe infeksionet e lëkurës, heq njollat dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

   Satsuma është jashtëzakonisht e pasur me vitaminë C dhe hekur. Duke qenë se ka veti antioksiduese, e kujdeset për lëkurën tuaj pa e tharë atë falë bazës natyrale që ka. Pastron lëkurën nga qelizat e vdekura, largon acarimin, ndihmon në shërimin e plagëve dhe forcon lëkurën.

    

   E pasur me vitamina A, B1, B6, B12, C, E dhe K, molla është një burim i vërtetë i shëndetit për trupin tonë. Sapuni i Mollës së Kuqe, i cili është perfekt për bukurinë e lëkurës, kujdeset dhe hidraton lëkurën dhe lufton rrathët e zinj dhe infeksionet e lëkurës. Gjithashtu freskon dhe relakson lëkurën në mënyrë të dukshme.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP