Skip to product information
1 of 6

Modastika Cosmetics

Xhel për vetullat

Xhel për vetullat

Regular price Lek 1,000 ALL
Regular price Lek 1,000 ALL Sale price Lek 1,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Realizoni vetullat ideale me një hap të vetëm duke perdorur xhelin e vetullave nga UMF në më  pak se 2 minuta dhe do të zgjasë derisa ju të vendosni ta hiqni.

Për rezultate natyrale të mahnitshme,që japin efektin e një vetulle të përkryer

Në 6 nuanca.

View full details