Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Xhel me këna për refleks të kuq

Xhel me këna për refleks të kuq

Regular price Lek 1,000 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ideal për të ringjallur tonin e flokëve të kuq dhe gështenjë falë bio-lëngut Lawsonia. Mban rezultatin e marrë me ngjyra natyrale dhe sintetike për më gjatë. Me ekstrakte organike të Linit, Kajsisë dhe Sojës, ajo rigjallëron flokët pa jetë. Nuk përmban alergjen.

SI PËRDORET:

Vendosni 1/2 e madhesise se arrës në flokë të thatë për të marrë një efekt të lagësht. Nga ana tjetër, në flokë të lagur, ajo kryen një veprim disiplinues me një efekt natyral.

** nga bluarja e drithërave, nga bujqësia organike

View full details