Xhel Neutral me Lajthi

  Xhel Neutral me Lajthi

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Xhelatina  e çertifikuar me origjinë bimore e kombinuar me ekstraktin  e vajit te lajthisë me vetitë e modelimit, ristrukturimit dhe lustrimit të flokëve. Ideale për stilimin e përditshëm, ndihmon në përcaktimin e të gjitha llojeve të flokëve pa ndotur ose peshuar ato. I lë flokët jetikë dhe me shkëlqim. Nuk është i yndyrshëm dhe nuk krijon nuanca të  padëshiruar. Nuk përmban parfum.

    SI PËRDORET:

   Mund të aplikohet në flokë të thatë, duke u përhapur në të gjithë flokët, për të marrë një efekt të lagësht. E aplikuar në flokë të lagur, ajo kryen një veprim disiplinues, duke dhënë një stil të butë dhe natyral.

   * nga bujqësia organike

   ** nga bluarja e drithërave, nga bujqësia organike

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP