Xhel larës intim

  Xhel larës intim

  Lek 500
   DESCRIPTION

   Xheli larës intim siguron përdorim higjienik me formulën e tij të zhvilluar posaçërisht për gratë.

   Përmbajtja e tij, e pasuruar me ekstraktin Aloevera, është ideale për përdorim në mukozën e zonës gjenitale të ndjeshme. Pastron zonën e jashtme gjenitale, hidraton dhe relakson lëkurën. Ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar. Thalia Intimate pastron dhe largon faktorët që shkaktojnë erë. Nuk përmban SLES-SLS, Paraben dhe ngjyrues, është i përshtatshëm për përdorim në moshë të avancuar dhe është i përshtatshëm për përdorim ditor me një vlerë PH prej 3.8. 

   Përdorimi: Merrni pak nga produkti dhe hidheni  në pëllëmbën e dorës tuaj dhe aplikojeni atë në zonën e jashtme gjenitale të lagësht dhe shpëlajeni me shumë ujë. Për përdorim të jashtëm. Paralajmërim i rëndësishëm: Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP