Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem për Fytyrën me Vaj Argani dhe Myshk të Bardhë

Krem për Fytyrën me Vaj Argani dhe Myshk të Bardhë

Regular price Lek 1,600 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Informacione mbi produktin:

I përshtatshëm për lëkurat normale dhe të kombinuara, ky produkt është një krem ​​hidratues efektiv dhe mbron lëkurën tuaj nga rrezet UVA dhe UVB me faktorin mbrojtës të SPF 15. Nuk bllokon poret e lëkurës dhe ndihmon atë të duket e butë dhe e pastruar. Siguron kujdes afatgjatë për lëkurën falë vajit të arganit dhe gjalpit shea. Vaji i arganit përmban një sasi të madhe të vitaminës E dhe gjithashtu ka veti antioksiduese. Ngadalëson plakjen e lëkurës, zvogëlon rrudhat, forcon lëkurën dhe rrit elasticitetin e saj. Është gjithashtu efektiv kundër acarimeve në lëkurë.

Përdorimi:

Vendosni White Musk & Argan Oily Face Cream në fytyrën dhe qafën tuaj me një masazh të lehtë çdo mëngjes dhe mbrëmje. Shmangni kontaktin me sy pasi përmban filtra mbrojtës nga dielli.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details