Vaji i Qitros

  Vaji i Qitros

  Lek 3,500
   DESCRIPTION

   Vaji esencial i qitros  nxirret nga lëvorja e frutave të qitros dhe është e njohur në aromaterapi për efektin e saj rigjallërues dhe stimulues.

   Ai gjithashtu ka veti rigjeneruese, pastruese dhe astringjente të sebumit. Është i përshtatshëm për lëkurë me yndyrë dhe problematika.

    Është ideale për një masazh para aktiviteteve sportive .Thjesht shtoni disa pika vaj esencial qitroje në një krem ​​ose vaj bartës dhe pastaj masazhoni krahët dhe këmbët. Këshillohet të aplikohet i holluar duke përdorur një vaj hollues, ose duke përzier disa pika me produkte të tjera.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP