Vaji i Barbarozës

  Vaji i Barbarozës

  Lek 3,400
   DESCRIPTION

   Vaji esencial i barbarozës nxirret nga gjethet e barbarozës (pelargonium graveolens). Ka veti luftuese kundër rrudhave dhe shenjave të plakjes, duke kryer një veprim rregullues të sebumit në lëkurë dhe flokë.

   Ky vaj gjithashtu ka veti antibakteriale, antifungale, antiseptike dhe shëruese.

   Mund të përdoret gjithashtu për të qetësuar dhimbjet e kyçeve si dhe për të stimuluar qarkullimin e gjakut dhe atë limfatik. Thjesht shtoni disa pika vaj esencial barbarozë në një krem ​​ose vaj hollues dhe pastaj masazhoni krahët, këmbët dhe kyçet e këmbëve. Këshillohet të aplikohet i holluar duke përdorur një vaj hollues, ose duke përzier disa pika me produkte të tjera.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP