Vaj për Flokët pa Shpërlarje

  Vaj për Flokët pa Shpërlarje

  Lek 599 Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Flokët tuaj do të jenë gjithmonë fitues!Për këtë, thjesht kombinoni Thalia Organic Argan dhe vajin e kujdesit të flokëve Jojoba në flokët tuaj.

    Informacione mbi produktin:

   Depërton thellë në flokët tuaj, rrit elasticitetin e fijeve të flokëve tuaj, rinovon strukturën e tij, jep shkëlqim dhe butësi. Si rezultat i gjithë kësaj, ajo ushqen flokët tuaj pa i rënduar dhe bën që fijet e flokëve të duken më të shëndetshme. 

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP