Vaj Mente

  Vaj Mente

  Lek 3,400
   DESCRIPTION

   Vaji esencial i mentes është kryesisht i njohur dhe i vlerësuar për vetitë e tij mukolitike dhe balsamike.

   Ky vaj esencial është një aleat i higjienës orale, në fakt mund të përdoret për të bërë gargarë: dy pika të përziera në një gotë ujë janë të mjaftueshme. Nëse përdoret brenda një dhome, ai ofron një ndjenjë relaksimi. I shkëlqyeshëm për të dhënë aromë, ky vaj esencial jep një ndjesi të këndshme të freskisë. Thjesht shtoni disa pika vaj esencial mente në një krem ​​ose vaj bartës dhe pastaj masazhoni krahët, këmbët dhe kaviljet me. Këshillohet të aplikohet i holluar duke përdorur një vaj transportues, ose duke përzier disa pika me produkte të tjera.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP