Vaj i Livandos

  Vaj i Livandos

  Lek 1,500
   DESCRIPTION

   Vaji esencial i livandos merret duke u distiluar me avull pjesa e sipërme e luleve(koka e lules).

   Vaji esencial i livandos gjithashtu ka veti antibakteriale.Lufton aknet ka veti antifungale  dhe qetësuese.I njohur për vetitë e tij të aromaterapisë, kur përdoret brenda një dhome,ofron një ndjesi riekuilibrimi dhe qetësie. Mund të përdoret (një ose dy pika janë të mjaftueshme) në kozmetike si: krem ​​për fytyrë ose trup, shampo, balsam, pastrues. Ky vaj esencial mund të përdoret në vaskë për të shijuar një përvojë relaksuese.

   Këshillohet të aplikohet i holluar duke përdorur një vaj tjetër si hollues, ose duke përzier disa pika me përbërës të tjera.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP