Vaj Esencial i Pemës Së Çajit nga ETEREA

  Vaj Esencial i Pemës Së Çajit nga ETEREA

  Lek 3,900
   DESCRIPTION

   Nxjerrë nga distilimi i gjetheve të pemës Melaleuca Alternifolia

   •  Përfaqëson një nga antitrupat më të fuqishëm
   •  Veprim efektiv të dermo-pastrimit dhe qetësues në trajtimin e problemeve të  lëkurës 
   • Përdoret kundër kërpudhave të lëkurës dhe infeksioneve kërpudhore të thonjve
   • Përdorimi i tij në trajtimin e infeksioneve gjenitale dhe të lëkurës të llojeve të ndryshme ka rezultuar veçanërisht i efektshëm

   Formati: 10ml

   Përdorimi:

   • Skuqje dhe siklet në fyt: holloni 2-3 pika në një gotë ujë dhe pije disa herë në ditë 
   • Derdhni disa pika në garzë të lagur më parë në vaj organik jojoba dhe pastroni zonën në mëngjes dhe në mbrëmje, derisa problemi të zhduket   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP