Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Vaj Biologjik "Monoi de Tahiti" ETEREA

Vaj Biologjik "Monoi de Tahiti" ETEREA

Regular price Lek 2,800 ALL
Regular price Sale price Lek 2,800 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • Rigjeneron dhe zbut lëkurën e irrituar
  • Vepron fuqishëm kundra  rrudhave
  • Përdoret për  mbrojtje ndaj rrezeve të dëmshme të diellit
  • Ndihmon gjithashtu në gjallërimin dhe ristrukturimin e flokëve
  • Eshtë e pasur me Vitaminë E e cila rrit efektin e tij anti-oksidues


Formati: 150ml

Mënyra e përdorimit:

Flokët:Përdoreni para larjes, duke i lagur ato plotësisht  ; përhapeni me majë të gishtave në gjithë flokët; masazhoni butësisht edhe në lëkurën e kokës; mbuloni flokët me një cipë transparente dhe lëreni vajin të veprojë për rreth 30/60 minuta; më pas lani flokët si zakonisht..

Zbokth: Përdoreni para larjes,shtoni disa pika të vajit esencial  në Vajin e Kokosit dhe  fërkoni butësisht lëkurën e kokës; lëreni për 15/30 minuta dhe lani flokët si zakonisht.

Lëkurë: aplikoni në lëkurë të lagur ose të thatë, duke masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.


Në temperaturat e ambientit nën rreth 26 ° C, vaji tenton të ngurtësohet ndaj kombinohet me një burim nxehtësie dhe shkundet para përdorimit.

View full details