Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Vaj Biologjik "Jojoba" ETEREA

Vaj Biologjik "Jojoba" ETEREA

Regular price Lek 2,600 ALL
Regular price Sale price Lek 2,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.  • Rigjeneron dhe zbut lëkurën e irrituar
  • Vepron fuqishëm kundra  rrudhave
  • Përdoret për  mbrojtje ndaj rrezeve të dëmshme të diellit
  • Ndihmon gjithashtu në gjallërimin dhe ristrukturimin e flokëve
  • Eshtë e pasur me Vitaminë E e cila rrit efektin e tij anti-oksidues


Formati: 50ml

Mënyra e përdorimit:

Flokët:Përdoreni para larjes, duke i lagur ato plotësisht  ; përhapeni me majë të gishtave në gjithë flokët; masazhoni butësisht edhe në lëkurën e kokës; mbuloni flokët me një cipë transparente dhe lëreni vajin të veprojë për rreth 30/60 minuta; më pas lani flokët si zakonisht..

Zbokth: Përdoreni para larjes,shtoni disa pika të vajit esencial  në Vajin e Kokosit dhe  fërkoni butësisht lëkurën e kokës; lëreni për 15/30 minuta dhe lani flokët si zakonisht.

Lëkurë: aplikoni në lëkurë të lagur ose të thatë, duke masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.


Në temperaturat e ambientit nën rreth 26 ° C, vaji tenton të ngurtësohet ndaj kombinohet me një burim nxehtësie dhe shkundet para përdorimit.

View full details