Vaji Kernel i Kajsisë ETEREA

  Vaji Kernel i Kajsisë ETEREA

  Lek 2,600
   DESCRIPTION


   Me aromën e tij të mrekullueshme me lëng frutash

   Vaji Kernel i Kajsisë fitohet duke shtypur dhe tretur  bërthamën e frutave pa përdorimin e tretësve kimikë.

   • Antioksidant natyral, zbutës, mbrojtës dhe super ushqyes
   • Ka veti të forta qetësuese dhe zbutëse ,kurë për të gjitha llojet e lëkurës
   • Efekt anti-rrudhë të shkëlqyer
   • Mbron nga agjentët atmosferikë dhe rrezet UV
   • I pasur me ekstraktin e vitaminës E.
   • Shumë i lehtë për tu absorbuar nga lëkura.


   Formati: 50ml

   Mënyra e përdorimit:

   Për fytyrën:  aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje, pastaj masazhojeni derisa të përthithet plotësisht; fokusohuni mbi të gjitha në zonën rreth syve dhe në zonat veçanërisht ku kanë tendencë të krijohen rrudhat.
   Për shenjat e strijave: aplikoni në lëkurën e thatë me një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht. Efektet e produktit do të jenë veçanërisht të dukshme pas 3-4 muajve të aplikimit.
   Për trupin : aplikojeni në lëkurë të thatë me një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht. Përdoret pas dushit ,ndihmon për të shmangur plasaritjen dhe tharjen e lëkurës delikate ose të thatë. Efektet e produktit do të jenë veçanërisht të dukshme  3-4 muaj pas aplikimit.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP