Vaj Biologjik i Arrës së Kokosit ETEREA

  Vaj Biologjik i Arrës së Kokosit ETEREA

  Lek 2,400
   DESCRIPTION
   • Fitohet përmes presimit të ftohtë të arrave të  kokosit
   • Jashtëzakonisht i gjithanshëm
   • I jep elasticitet lëkurës, dritë dhe një efekt velvet të butë
   • Ndihmon gjithashtu në gjallërimin dhe ristrukturimin e flokëve
   • I pasur me  Vitaminë E , e cila njihet për funksionet e saj të shkëlqyera


   Formati: 150ml

   Mënyra e përdorimit!

   Ristrukturimi i flokëve të dobët

   Mënyra e përdorimit:

   Flokët:Përdoreni para larjes, duke i lagur ato plotësisht  ; përhapeni me majë të gishtave në gjithë flokët; masazhoni butësisht edhe në lëkurën e kokës; mbuloni flokët me një cipë transparente dhe lëreni vajin të veprojë për rreth 30/60 minuta; më pas lani flokët si zakonisht..

   Zbokth: Përdoreni para larjes,shtoni disa pika të vajit esencial të cajit në Vajin e Kokosit dhe  fërkoni butësisht lëkurën e kokës; lëreni për 15/30 minuta dhe lani flokët si zakonisht.

   Lëkurë: aplikoni në lëkurë të lagur ose të thatë, duke masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.


   Në temperaturat e ambientit nën rreth 26 ° C, vaji tenton të ngurtësohet ndaj kombinohet me një burim nxehtësie dhe shkundet para përdorimit.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP