Vaj Argani 100% Natyral

  Vaj Argani 100% Natyral

  Lek 899 Lek 1,800
   DESCRIPTION

   Vaji organik i arganit - Thalia është 100% i pastër dhe natyral. Është një ushqyes i shëndetshëm dhe natyral për lëkurën dhe flokët tuaj.

   Informacione mbi produktin:

   Argan Oil është përdorur për shumë qëllime si një sekret bukurie për shekuj me radhë. Ai i jep një gjallëri shtesë lëkurës. Vaji Organik i Arganit Thalia është i dobishëm për sa i përket parandalimit të formimit të gjëndrave dhjamore në lëkurë, si dhe sigurimit të një zgjidhjeje të shkëlqyeshme për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme por përdoret dhe për fytyrat e yndyrshme ku ndihmon në parandalimin e yndyrës së tepërt në lëkurë. Ju mund të përdorni në mënyrë të sigurt Thalia Argan Oil për kujdesin e thonjve tuaj.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP