Thalia Shampo për Bebe - Vajza

  Thalia Shampo për Bebe - Vajza

  Lek 900
   DESCRIPTION
   Shampo natyrale për fëmijë
   Shampo natyrale për fëmijë pa sapun pa shkumë THALIA për një efekt të butë pastrues dhe qetësues. Fuqia natyrale e ekstrakteve të pastër të kamomilit ndihmon fëmijën dhe fëmijën tuaj të relaksohen në banjë dhe dush. Shampo për fëmijë THALIA është formuluar me një formulë kundër pickimit që është e butë për sytë. I pasuruar me Panthenol (Pro Vitamina B5) dhe përmban përbërës hidratues dhe intensivisht ushqyes, për flokë më të lëmuar, me shkëlqim, më të lehtë për t'u krehur dhe më pak statik.

   Lëkura delikate e foshnjës dhe e fëmijëve kujdeset butësisht me vetitë shëruese të Kalendulës dhe Kamomilit. Tani e tutje, larja do të jetë një kënaqësi me shkumë me re!

   Shampo natyrale për fëmijë THALIA nuk përmban sapun dhe nuk pickon sytë. Mbron lëkurën delikate të kokës dhe mbështet barrierën natyrale të lëkurës. Ky shampo me shkumë të butë është gjithashtu i përshtatshëm për të vegjlit (foshnjat). Vetëm një sasi e vogël nevojitet për një festë të shkëlqyer me shkumë në banjë!
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS
   BACK TO TOP