Thalia Sapun për Fëmijë - Djem

  Thalia Sapun për Fëmijë - Djem

  Lek 99 Lek 150
   DESCRIPTION
   Sapuni Thalia Baby, me formulën e tij me përbërës natyralë dhe kremra hidratues, pastron lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj pa e dëmtuar atë, parandalon tharjen e lëkurës dhe siguron që lëkura tashmë e butë të ruajë këtë veti. Me ekstraktet e tij intensive të kamomilit, është në përputhje me lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj dhe mund të përdoret në mënyrë të sigurtë gjatë skuqjes së pelenave.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP