Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Thalia Sapun për Bebe- Vajza

Thalia Sapun për Bebe- Vajza

Regular price Lek 150 ALL
Regular price Sale price Lek 150 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Sapuni Thalia Baby, me formulën e tij me përbërës natyralë dhe kremra hidratues, pastron lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj pa e dëmtuar atë, parandalon tharjen e lëkurës dhe siguron që lëkura tashmë e butë të ruajë këtë veti. Me ekstraktet e tij intensive të kamomilit, është në përputhje me lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj dhe mund të përdoret në mënyrë të sigurtë gjatë skuqjes së pelenave.
View full details