Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun Natyral me Çokollatë dhe Portokall

Sapun Natyral me Çokollatë dhe Portokall

Regular price Lek 350 ALL
Regular price Sale price Lek 350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Lëreni lëkurën tuaj të rinovohet dhe trupi juaj të relaksohet me Thalia Natural Beauty Chocolate dhe Soap Orange!

 Informacione mbi produktin:

Ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes në lëkurën tuaj dhe rinovimin e lëkurës tuaj me çokollatën e saj antioksiduese dhe ekstrakte të portokallit. Çokollata gjithashtu hidraton lëkurën tuaj, shton hidratim dhe butësi, ndihmon eliminimin e sëmundjeve të lëkurës.

Portokalli, nga ana tjetër, ndihmon në hidratimin e lëkurës tuaj me vajrat e saj natyralë, mbron qelizat e lëkurës tuaj me vitaminë C, lufton aknet dhe i jep shkëlqim lëkurës suaj. Një tipar tjetër i këtij sapuni është se ai siguron një relaksim natyral në trupin tuaj. Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin në mënyrë të sigurt 100% natyrore Thalia Natural Beauty Çokollatë dhe Portokall, i cili tërheq vëmendjen me aromën e tij të bukur dhe mbresëlënëse. Do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Lani fytyrën me sapunin Thalia Natural Beauty Chocolate and Orange, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë banjës, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details