Thalia Innovative Tsubaki Krem Fytyre - 15 SPF

  Thalia Innovative Tsubaki Krem Fytyre - 15 SPF

  Lek 900
   DESCRIPTION
   Thalia Innovative Organic Tsubaki Face Cream është një hidratues intensiv dhe krem ​​kundër diellit në një. Ultra e lehtë dhe shumëfunksionale, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Formula e butë prej kadifeje është pasuruar me vaj Organik Japonez trëndafili. Kremi depërton butësisht në lëkurë për një strukturë satenike dhe hidratim optimal. Përkëdhelni lëkurën tuaj çdo ditë me një kujdes ushqyes afatgjatë. Mbrojtje perfekte ndaj rrezeve UVA dhe UVB me faktor mbrojtës SPF 15. Kremi dite me SPF është më i mirë për lëkurën.

   Me përdorim të rregullt rritet rezistenca natyrale e lëkurës. Kremi freskon intensivisht lëkurën duke zbehur shenjat e lodhjes. Kremi i fytyrës Thalia Tsubaki është i mbushur me veti të lagështisë dhe rregullimit të sebumit dhe gjithashtu ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së poreve. Rezultati është një lëkurë rrezatuese dhe e mëndafshtë.

   Përdorimi i rekomanduar: 1-2 herë në ditë ose sipas nevojës. Në lëkurë të pastër si bazë nën make-up-in tuaj.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP