Thalia Sapun me Grejpfruti

  Thalia Sapun me Grejpfruti

  Lek 100
   DESCRIPTION
   Shijoni efektin ndriçues të sapunit Thalia Healthy Beauty Pink Grepefruit...

   Grejpfruti rozë është një përbërës natyral thelbësor për lëkurën, i mbushur me antioksidantë që ndihmojnë në luftimin e radikaleve të lira ndaj të cilave lëkura mund të ekspozohet.
   Falë përmbajtjes së lartë të vitaminës C në ekstrakt, grejpfruti rozë freskon dhe ndriçon lëkurën e dëmtuar nga toksinat mjedisore. Acidet natyrale janë efektive në përmirësimin dhe ndriçimin e tonit të lëkurës. Sapuni Thalia Healty Beauty Pink Grepefruit është hapi i parë për të arritur një lëkurë më të freskët dhe më të ndriçuar, me formulën e tij bimore të përshtatshme për përdorim vegan, përmbajtjen e tij që ofron lagështi të shkëlqyer, të përmirësuar me vitaminë E, shkumë të bollshme dhe një aromë të këndshme. Ideale për pastrimin e lëkurës së kombinuar.

   Kujdesuni për bukurinë tuaj të shëndetshme me ekstrakte natyrale dhe përmbajtje të pastër të serisë së sapunëve Thalia Healthy Beauty...
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP