Thalia Sapun me Limon

  Thalia Sapun me Limon

  Lek 100
   DESCRIPTION
   Sapuni me limon Thalia Healthy Beauty është mënyra më natyrale për ta nisur ditën të freskët dhe të freskuar...

   Limoni është një burim i madh i kalciumit, vitaminës C, magnezit dhe kaliumit; Falë këtij përbërësi unik, ai ndihmon në përmirësimin e pamjes së lëkurës, flokëve dhe thonjve tanë.

   Vitamina C në ekstraktet e limonit është një antioksidant i fuqishëm. Funksioni i tij antioksidant e mban lëkurën më të gjallë dhe të freskët duke luftuar radikalet e lira. Përveç kësaj, falë vetive antiseptike të limonit, duke pastruar lëkurën tuaj në mënyrë natyrale; Ofron një përvojë të mrekullueshme të banjës me formulën e saj, e cila është e fortifikuar me vitaminë E të përshtatshme për përdorim vegan, shumë shkumë dhe nota të buta agrumesh. Ideale për pastrimin e thellë të lëkurës së yndyrshme.

   Kujdesuni për bukurinë tuaj të shëndetshme me ekstrakte natyrale dhe përmbajtje të pastër të serisë së sapunëve Thalia Healthy Beauty...
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP