Thalia Sapun me Avokado

  Thalia Sapun me Avokado

  Lek 100
   DESCRIPTION
   Avokado përmban vitamina A, B, C, D dhe E, minerale si hekur, magnez, bakër dhe kalium, si dhe acide yndyrore omega-3 dhe beta-karoten. Acidet yndyrore në avokado janë në harmoni me acidet yndyrore natyrale të pranishme në lëkurën tonë. Për këtë arsye, ekuilibri i acideve yndyrore të humbur gjatë pastrimit të lëkurës tonë rikthehet me përmbajtjen e sapunit me avokado. Kështu, edhe pas dushit, lëkura juaj do të duket e hidratuar, e shëndetshme dhe rrezatuese.

   Sapuni i avokados Thalia ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes, ndërsa parandalon lëkurën e thatë me vaj avokadoje të pasur me proteina dhe mikronutriente dhe suplement me vitaminë E në formulë.

   Me formulën e tij të sapunit vegan, ndihmon në pastrimin e poreve të lëkurës tuaj dhe e zbut atë butësisht me shkumën e tij të bollshme. Përdorimi i tij është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

   Kujdesuni për bukurinë tuaj të shëndetshme me ekstrakte natyrale dhe përmbajtje të pastër të serisë së sapunëve Thalia Healthy Beauty...
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP