Thalia Sapun me Fara Domatesh

  Thalia Sapun me Fara Domatesh

  Lek 100
   DESCRIPTION
   Bëhuni gati për një eksperiencë të mrekullueshme banje me sapunin e farave të domates Thalia Healthy Beauty...

   Likopeni, luteina dhe zeaksantina, zinku dhe flavonoidet në farat e domates mbështesin rigjenerimin e qelizave të lëkurës, rrisin elasticitetin dhe zvogëlojnë shfaqjen e linjave të imta dhe rrudhave. Farat e domates dihet se përdoren në trajtimin e plagëve për shkak të efektit të saj rigjenerues. Përveç kësaj, përmbajtja e farave të domates luan një rol në barazimin e tonit të lëkurës dhe zbardhjen e lëkurës.

   Falë formulës së tij bimore miqësore për veganët dhe likopenit në ekstraktin e farës së domates, ndihmon që lëkura juaj të duket e rinovuar dhe e shëndetshme falë vitaminave A dhe B6. Ideale për pastrimin e lëkurës së pjekur dhe të plakur.

   Kujdesuni për bukurinë tuaj të shëndetshme me ekstrakte natyrale dhe përmbajtje të pastër të serisë së sapunëve Thalia Healthy Beauty...

   Përdorimi:
   - Lani duart dhe fytyrën duke shkumëzuar sapunin. Pasi prisni 2-3 minuta në formë maske, shpëlajeni me ujë të ftohtë.
   - Nëse dëshironi ta përdorni gjatë banjës, shkumoni me ujë të ngrohtë dhe aplikojeni në të gjithë trupin. Prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të vakët.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP