Thalia Sun Shake Spray Trupi

  Thalia Sun Shake Spray Trupi

  Lek 2,500
   DESCRIPTION
   Thalia Sun Shake Spray Trupi

   Informacioni i produktit:
   Mënyra më e gëzueshme për të nuhatur mirë dhe për t'u rinovuar! Përzierja perfekte e agrumeve të pjekura nga dielli, trëndafilit, jaseminit dhe orkideve ofrojnë një fllad veror në lëkurën tuaj për të gjitha stinët. Spray trupi Thalia sunshake ushqen ndjesinë e freskimit sa herë që dëshironi në mënyrën më të lehtë dhe më freskuese, ndërsa pompa spërkatëse e lehtë për t'u përdorur ofron një zonë të shkëlqyer efekti.

   Përdorimi:
   Duke përdorur kokën spërkatës, spërkatni produktin e mjaftueshëm në mënyrë të barabartë në lëkurën tuaj të pastër. Mund ta aplikoni sa herë që dëshironi gjatë ditës.

   Paralajmërime:
   Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë. për përdorim të jashtëm.

   Detaje teknike:
   Ofrohet për përdorim me një grykë me kënd të gjerë. Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES, parabenë, parafinë, vaj shtazore. Produkti nuk është testuar te kafshët
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP