Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

THalia Body Mist Sand Sparkle

THalia Body Mist Sand Sparkle

Regular price Lek 2,500 ALL
Regular price Sale price Lek 2,500 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Thalia Sun Shake Spray Trupi

Informacioni i produktit:
Mënyra më e gëzueshme për të nuhatur mirë dhe për t'u rinovuar! Përzierja perfekte e agrumeve të pjekura nga dielli, trëndafilit, jaseminit dhe orkideve ofrojnë një fllad veror në lëkurën tuaj për të gjitha stinët. Spray trupi Thalia sunshake ushqen ndjesinë e freskimit sa herë që dëshironi në mënyrën më të lehtë dhe më freskuese, ndërsa pompa spërkatëse e lehtë për t'u përdorur ofron një zonë të shkëlqyer efekti.

Përdorimi:
Duke përdorur kokën spërkatës, spërkatni produktin e mjaftueshëm në mënyrë të barabartë në lëkurën tuaj të pastër. Mund ta aplikoni sa herë që dëshironi gjatë ditës.

Paralajmërime:
Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë. për përdorim të jashtëm.

Detaje teknike:
Ofrohet për përdorim me një grykë me kënd të gjerë. Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES, parabenë, parafinë, vaj shtazore. Produkti nuk është testuar te kafshët
View full details